Харчові спортивні добавки на вагу

ТОВ „Бучацький сирзавод” є виробником Концентрату сироваткових білків . На даному заводі виготовляють концентрат сироваткових білків 35%, 60%, 70%. Знаходиться в м. Бучач Тернопільської області. Також виробляє сири, молочну продукцію та масло солодковершкове.
За час існування підприємства формувались свої традиції сироробства, накопичувався досвід, зростала майстерність спеціалістів та робітників, розширювався асортимент сирів та інших продуктів. На даний час ТОВ „Бучацький сирзавод” в змозі виробляти концентрат сироваткових білків високої якості, який може конкурувати з концентратими закордонних підприємств.«Техмолпром» - однойменна торгова марка відомого українського виробника молочних продуктів, потужності якого розміщені в м. Гадячі, Полтавської області. ТОВ «Техмолпром» - підприємство, що динамічно розвивається . Продукція компанії відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Незмінні смакові якості і гарантія виробництва з відбірної сировини підвищують цінність молочної продукції ТОВ «Техмолпром», а відповідно і довіру споживачів у всьому світі.

Roquette - один з найбільших європейських виробників крохмалю, сиропу глюкози, мальтодекстрину і глюкози. Компанія займає лідируючі позиції в світі в сфері виробництва замінників цукру, асортимент яких постійно розширюється. Продукція компанії універсальна в застосуванні, оскільки охоплює практично всі галузі промисловості: харчову, фармацевтичну, косметичну, паперову, біотехнічних та багато інших. Заводи компанії знаходяться в Європі, Америці та Азії.